Kategorie
Bez przemocy

Wsparcie dla rodziców

Nie wiesz jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dziecka? Chcesz mieć więcej czasu dla siebie? Uważasz, że inni radzą sobie z dziećmi lepiej? Weź udział w bezpłatnych warsztatach grupowych on-line.

Aktywne uczestnictwo w grupie pomaga w:

  • wymianie informacji na temat sposobów radzenia sobie z trudną sytuacją,
  • minimalizowaniu poczucia osamotnienia w problemach,
  • poprawie samopoczucia,
  • podnoszeniu pewnych aspektów poczucia własnej wartości,
  • nabywaniu nowych umiejętności,
  • poznawaniu nowych kontaktów, spotkaniu kobiet w podobnej sytuacji.

Warsztaty będą się odbywały co 2 tygodnie po 1,5 godziny.

Spotkania prowadzi:

Paula Niedźwiecka – pedagożka, coach’ka, terapeutka. Mama 3-letniej Zuzi Twórczyni miejsca na IG o nazwie: pracownia.rodzicielstwo

Paula z pasją w całej Polsce prowadzi warsztaty dla rodziców, grupy wsparcia dla mam i szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji miękkich.

W swojej pracy wykorzystuje elementy programu: redukcji stresu i rozwoju uważności (Mindfulness Based Stress Reduction) oraz Racjonalnej Terapii Zachowania (Rational Behavior Therapy RBT ).

Ukończyła Kurs Psychoterapii Systemowej Rodzinnej i Indywidualnej w Wielkopolskiej Szkole Terapii Systemowej.

Na co dzień pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Wypełnij formularz i dołącz do grupy

Zapraszamy też na indywidualne konsultacje on-line. Prowadzimy je dla nastolatków, rodziców dzieci w każdym wieku, osób dorosłych niebędących rodzicami. Wspieramy w radzeniu sobie z lękiem, agresją i trudnościami w dogadywaniu się z innymi ludźmi.

Od marca przeprowadziliśmy już 220 godzin indywidualnego wsparcia, więc jeżeli nie wiesz, jak poradzić sobie z problemem, to wypełnij formularz

Spotkania prowadzą:

Paulina Niedźwiecka

Grażyna Fedoruk – pedagożka, coach. W pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą na szkoleniu w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, zasady Dialogu Motywującego i Porozumienia bez Przemocy. Od 29 lat pracuję w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, najpierw jako pedagog, później dodatkowo kierownik filii, a przez ostatnich 6 lat dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 4 w Poznaniu. Właśnie jestem w trakcie zmiany pracy, między innymi po to, aby być bliżej potrzebującego dziecka i rodzica – będę pedagogiem szkolnym. Prywatnie jestem mamą dorosłych dzieci: 26-letniej Katarzyny i 22-letniego Jana.

Oferujemy bezpłatną pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego. Można skorzystać z pomocy prawnej w wyznaczonym terminie (informacje zamieszczamy na naszej stronie internetowej i na Fb) lub przysłać wiadomość na adres: kontakt@fundacjaagrafka.pl

Zgłoszenie udziału w poradzie prawnej

Działanie jest finansowane przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię ze środków EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.